Dienstregeling 140 - dinsdag

Dagen: M · D · W · D · V · Z · ZWeek

141143145147149241243
asd13a07:00asd10a09:00asd10a11:00asd10a13:00asd10a15:00asd10a17:00asd10a19:00
hvs207:21hvs209:21hvs211:21hvs213:21hvs215:21hvs217:21hvs219:21
hvs207:22hvs209:22hvs211:22hvs213:22hvs215:22hvs217:22hvs219:22
amf107:34amf109:34amf111:34amf113:34amf115:34amf117:34amf119:34
amf107:36amf109:36amf111:36amf113:36amf115:36amf117:36amf119:36
apd408:00apd410:00apd412:00apd414:00apd416:00apd418:00apd420:00
apd408:02apd410:02apd412:02apd414:02apd416:02apd418:02apd420:02
dv108:12dv110:12dv112:12dv114:12dv116:12dv118:12dv120:12
dv108:19dv110:19dv112:19dv114:19dv116:19dv118:19dv120:19
aml208:43aml210:43aml212:43aml214:43aml216:43aml218:43aml220:43
aml208:45aml210:45aml212:45aml214:45aml216:45aml218:45aml220:45
hgl308:56hgl310:56hgl312:56hgl314:56hgl316:56hgl318:56hgl320:56
hgl308:58hgl310:58hgl312:58hgl314:58hgl316:58hgl318:58hgl320:58
bh09:16bh11:16bh13:16bh15:16bh17:16bh19:16bh21:16
bh09:28bh11:28bh13:28bh15:28bh17:28bh19:28
rheine09:40rheine11:40rheine13:40rheine15:40rheine17:40rheine19:40
rheine09:42rheine11:42rheine13:42rheine15:42rheine17:42rheine19:42
osnh10:06osnh12:06osnh14:06osnh16:06osnh18:06osnh20:06
osnh10:08osnh12:08osnh14:08osnh16:08osnh18:08osnh20:08
||buende12:27||buende16:27||buende20:27
||buende12:28||buende16:28||buende20:28
oeynh10:36||oeynh14:36||oeynh18:36||
oeynh10:37||oeynh14:37||oeynh18:37||
minden10:46minden12:46minden14:46minden16:46minden18:46minden20:46
minden10:47minden12:47minden14:47minden16:47minden18:47minden20:47
hann11:18hann13:18hann15:18hann17:18hann19:18hann21:18
hann11:22hann13:22hann15:22hann17:22hann19:22
hwob11:53hwob13:53hwob15:53hwob17:53hwob19:53
hwob11:54hwob13:54hwob15:54hwob17:54hwob19:54
ls12:27ls14:27ls16:27ls18:27ls20:25
ls12:28ls14:28ls16:28ls18:28ls20:26
bspd13:07bspd15:07bspd17:07bspd19:07bspd21:04
bspd13:09bspd15:09bspd17:09bspd19:09bspd21:06
berhbl13:22berhbl15:22berhbl17:22berhbl19:22berhbl21:22
berhbl13:26berhbl15:26berhbl17:26berhbl19:26berhbl21:26
bhf13:34bhf15:34bhf17:34bhf19:34bhf21:34

140142144146148240242
bhf16:22bhf14:23bhf12:22bhf10:22bhf08:22bhf06:22
berhbl16:30berhbl14:30berhbl12:30berhbl10:30berhbl08:30berhbl06:30
berhbl16:34berhbl14:34berhbl12:34berhbl10:34berhbl08:34berhbl06:34
bspd16:46bspd14:46bspd12:46bspd10:46bspd08:46bspd06:46
bspd16:48bspd14:48bspd12:48bspd10:48bspd08:48bspd06:48
ls17:29ls15:29ls13:29ls11:29ls09:29ls07:29
ls17:30ls15:30ls13:30ls11:30ls09:30ls07:30
hwob18:00hwob16:01hwob14:00hwob12:00hwob10:00hwob08:00
hwob18:01hwob16:02hwob14:01hwob12:01hwob10:01hwob08:01
hann18:36hann16:36hann14:36hann12:36hann10:36hann08:36
hann18:40hann16:40hann14:40hann12:40hann10:40hann08:40hann06:40
minden19:10minden17:10minden15:10minden13:10minden11:10minden09:10minden07:10
minden19:11minden17:11minden15:11minden13:11minden11:11minden09:11minden07:11
||buende17:30||buende13:30||buende09:30||
||buende17:32||buende13:32||buende09:32||
oeynh19:20||oeynh15:20||oeynh11:20||oeynh07:20
oeynh19:22||oeynh15:22||oeynh11:22||oeynh07:22
osnh19:51osnh17:51osnh15:51osnh13:51osnh11:51osnh09:51osnh07:51
osnh19:53osnh17:53osnh15:53osnh13:53osnh11:53osnh09:53osnh07:53
rheine20:19rheine18:19rheine16:19rheine14:19rheine12:19rheine10:19rheine08:19
rheine20:20rheine18:20rheine16:20rheine14:21rheine12:21rheine10:21rheine08:21
bh20:34bh18:34bh16:34bh14:34bh12:34bh10:34bh08:34
bh20:44bh18:44bh16:44bh14:44bh12:44bh10:44bh08:44
hgl221:01hgl219:01hgl217:01hgl215:01hgl213:01hgl211:01hgl209:01
hgl221:03hgl219:03hgl217:03hgl215:03hgl213:03hgl211:03hgl209:03
aml421:14aml419:14aml417:14aml415:14aml413:14aml411:14aml409:14
aml421:16aml419:16aml417:16aml415:16aml413:16aml411:16aml409:16
dv321:41dv319:41dv317:41dv315:41dv313:41dv311:41dv309:41
dv321:48dv319:48dv317:48dv315:48dv313:48dv311:48dv309:48
apd121:58apd119:58apd117:58apd115:58apd113:58apd111:58apd109:58
apd122:00apd120:00apd118:00apd116:00apd114:00apd112:00apd110:00
amf722:24amf720:24amf718:24amf716:24amf714:24amf712:24amf710:24
amf722:26amf720:26amf718:26amf716:26amf714:26amf712:26amf710:26
hvs522:38hvs520:38hvs518:38hvs516:38hvs514:38hvs512:38hvs510:38
hvs522:39hvs520:39hvs518:39hvs516:39hvs514:39hvs512:39hvs510:39
asd13b23:00asd13b21:00asd13b19:00asd15b17:00asd13b15:00asd13b13:00asd13b11:00